logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Датські меблі Vipp

Данський бренд Vipp почав випускати меблі. Відомий виробник префабів Vipp – не тільки з 1931 року розробляє продукцію для стильних кухонь а відомий своїм авторством культового сміттєвого контейнера VIPP bin. Бренд експериментував з керамікою і посудом, випустив світильники, створив свій концепт-стор в Копенгагені. Меблева колекція – новий етап розвитку.

Для Vipp Девід Тульструп обладнав лофт площею 400 кв. метрів, який функціонує як готель, надаючи клієнтам повне занурення у всесвіт Vipp. У рідкісному випадку, у відсутності гостей, він стає полігоном для фотосесій майбутніх колекцій бренду. Нова колекція – включає в себе два обідніх стільця, крісло для відпочинку і журнальний столик.

Префаб Vipp, обладнаний фірмовою кухнею.

Лофт-готель Vipp в Копенгагені. Дизайн Д. Тульструп

Сімейна компанія говорить про свої меблі, як про «інструменти для повсякденного життя», відзначаючи, що кожна з них має щире почуття майстерності і увагу до матеріалу.

Меблева колекція Vipp. 2018

«Наша відповідальність перед світом або, принаймні, перед нашими споживачами полягає в тому, що, коли ми просимо їх заплатити значну суму за продукт, це не викинуті гроші, а інвестиція в довгостроковий проект».

Меблева колекція Vipp. 2018.

Світильник, колекція Vipp. 2018.

 

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link