logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Френк де Біас: будинок для колекціонерів в Аспені

Декоратор, автор розкішних інтер’єрів для американських колекціонерів Френк де Біас розповів про свій проект в курортному Аспені.

Аспен – містечко в штаті Колорадо з населенням в шість тисяч і репутацією найдорожчого зимового курорту США. Якщо дивитися по карті, він – в самому центрі країни. Декораторові Френку де Біас дістався тут цікавий проект. Слово автору: «Будинок площею 1500 кв. м побудувало бюро Skidmore, Owings and Merrill в сімдесятих роках. Виглядає він як низка котеджів, таке міні-селище, яке піднімається по схилу пагорба. Дуже вдала, ясна архітектура, з почуттям місця, чудово вписана в ландшафт. А обшивка з вантажних дощок на фасаді ріднить будівництво зі старими ранчо в Колорадо.

Двухколірна кухня-їдальня. Стіл П. Шарп і А. Мендіні був придбаний на ярмарку Art Basel. Скульптурні дерев’яні стільці і люстра: З.-К. Семан. На задньому плані – столик У. Касла. На стіні – робота In Again Ф. Аккермана.

Зв’язок між котеджами був надзвичайно важливий для мого клієнта: він хотів, щоб будинок сприймався як єдине ціле і кімнати природним чином перетікали одна в іншу, а їх понад двадцять. План складний, оскільки йде перепад рівнів.

Сходи виготовлені для проекту Frank de Biasi Interiors зі старого дерева. Огородження з акрилового скла: ефектно і для дітей безпечно. Люстра: З.-К. Семан
Фрагмент вітальні.

У замовника четверо дітей і велика колекція сучасного мистецтва. Хоча мій клієнт любить арт, жити «в галереї» в його плани не входило. Мені було дано вказівку: створити теплий сімейний будинок, що враховує наявність дітей, відповідний для лижного відпочинку, – такий собі будиночок в горах. Часто думають: якщо є картини, то будьте ласкаві зробіть для них білі стіни. Але білий не дав би того рівня комфорту, за який ми боролися!

Головний акцент у вітальні – мальовниче полотно, автор А. Росс.

 Главный акцент в гостиной — живописное полотно, автор А. Росс. С ним перекликается выполненный на заказ ковер, диз. Г. и Д. Мейер. Лазурный столик: О. Шаль. Кресла в шкуре пони: Ж.-Э. Рульман.
Головний акцент у вітальні – мальовниче полотно, автор А. Росс. З ним перегукується виконаний на замовлення килим, диз. Г. і Д. Мейер.
Лазурний столик: О. Шаль. Крісла в шкурі поні: Ж.-Е. Рульмана.
Стіл Robber Baron, диз. Studio Job

Не перетворити житло в музей було правда нелегко. Щоб цього не сталося, ми додали всередину дощату обшивку, прочертили архітектуру балками з каштана – вони начебто були тут завжди. Вся деревина антикварна, взята зі старих будівель під знос. Так що основа – звичайнісінька для цих місць, а ось твори мистецтва висловлюють індивідуальність. Меблі ми вибирали їм до пари: іменну, створену цікавими авторами. Іншим важливим критерієм вибору, ви здивуєтеся, була практичність. Знаєте, чому підійшов стіл П’єра Шарп і Алессандро Мендіні? У тому числі тому, що на ньому не залишається подряпин. Четверо дітей – це серйозно ».

Бронзова шафа з отвором, Ніби пробитим Гарматна ядром, Натхнення прикладом XVII в. з майстерні А.-Ш. Булля (диз. Studio Job). Крісла Sushi IV, диз. Ф. и У. Кампана. На підлозі – вантажні кам’яні плити.

Де Біас починав кар’єру експертом в аукціонному домі Sotheby’s, потім 12 років працював під керівництвом визнаного метра люкса, архітектора Пітера Марино. «У його бюро я очолював інтер’єрний відділ. Марино навчив мене розуміння розкоші. Блиск його дизайну в тому, що все, що він робить, адресовано одному конкретному клієнтові: він витрачає багато часу на те, щоб вникнути в замовника і проект.

Кухня, яка примикає до їдальні, виділена зниженням стелі. Барні стільці, диз. Г. Бертойя, для Knoll. Бірюзову плитку відшукали в Майамі.

Можна начинити будинок усіма наворотами на зразок винних шаф, домашнього кінотеатру або професійної кухні (до слова, тут все це є), але цього мало. Моє завдання – влізти клієнту в голову і вивудити, що йому насправді необхідно. Індивідуальність – найбільша розкіш нашого часу ».

Палітра спальні кольору снігу, льоду і зимового неба. У головах скульптура зі скла Т. Ферандес. Поруч Make a Duke out of a cow У. Фішера. Крісло Crochet, диз. М. Вандерс. Срібна лампа: М. перги.

Як і Марино, де Біас не використовує предметів масового виробництва, шукає limited edition. Якщо не знаходить підходящого, виготовляє за своїми кресленнями. Примітно, що в американському проекті домінують європейські імена. І які! Клод Лаланн, Жак-Еміль Рульмана, Марія перга, П’єр Шарпен і Алессандро Мендіні. Особлива любов – голландський дизайн. Тут відразу три предмета дуету Studio Job з серії Robber Baron, випущеної обмеженим тиражем.

Сімейна вітальня в мансардному поверсі. «Клоун» праворуч – сейф роботи Studio Job. Круглий столик з мармуру, диз М. Ньюсон, столик біля вікна – Дж. Моррісон.
Господарська ванна. Сіро-бежевий мармур, старе дерево. Стіна навколо каміна включає приховану систему зберігання. Французький шезлонг. 1930-і рр.

«Голландський дизайн я знаходжу дивно свіжим. У ньому завжди є позиція, посил, він тисне на безліч кнопок, в тому числі і політичні. Він жахливо актуальний, зацікавлює, чіпляє. Ну і реміснича робота на вищому рівні. В їх школах відмінні навчальні програми для дизайнерів, там змушують вивчати традиційні техніки конструювання і виготовлення. Відтворення традицій – тренд, який мене цікавить. Я використовую голландців всюди, де це доречно ».

Френк де Біас в горах Колорадо.

«Будиночок в горах» має шанс стати пам’ятником архітектури. Його побудувало архітектурне бюро Skidmore, Owings & Merill. SOM багато зробили для популяризації інтернаціонального стилю Мисан ван дер Рое, в якому засновники бюро бачили свого наставника. На рахунку створеної в 1936 році фірми 800 нагород і 10 тис. Проектів.

Будівля, побудована Skidmore, Owings and Merrill, виглядає як ціле селище. З лівого краю – гостьовий будинок і гараж, в наступному блоці їдальня і кухня, в третьому вітальня, а в крайньому праворуч – хгосподарська спальня і ванна.
Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link