logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Roche Bobois: «органічна» колекція Рафаеля Наво

Дизайнер Рафаель Наво став автором нової колекції Roche Bobois. Nativ – перша його колекція, випущена серійно.

Захоплений природними матеріалами, які виглядають з плином часу тільки благородніше, дизайнер використав масив деревини, шерсть, бавовну, кераміку, мінеральні покриття. За його словами, вони «створюють теплу, гостинну атмосферу, а також пропонують справжній комфорт».

Назва колекції Nativ автор пояснює так: «Органічні форми, використовувані в колекції, відображають мову нашого тіла. Людське тіло майже не змінилося за 200 000 років. Проте, світ дизайну постійно шукає нові способи вираження. Ми інтуїтивно знайомі з цими органічними формами, тому що вони є частиною нас. Вони не обов’язково вписуються в те, що відбувається сьогодні – вони могли існувати до або після. Їх мова універсальний ».

Робота над колекцією почалася два роки тому, коли Рафаель Наво познайомився на виставці з Ніколя Рошем, креативним директором Roche Bobois. З дискусій про роботу з деревом народився стіл Patchwork – з овальною стільницею, прикрашеною дерев’яною «головоломкою»: візерунок, який ніколи не повторюється, складають 320 елементів. Пізніше модель доповнили інші предмети – світильники, які взяли форму сталагмітів, пуфи у вигляді гальки, стелаж, немов висічений в камені.

«Існує діалог між культурою і природою, геометрична майстерність і спонтанні форми присутні у всій колекції, – каже Ніколя Рош. – Стиль Рафаеля не специфічний для будь-якої однієї культури, простору або часу. Стільці Identities, диван Underline і крісло Walrus виконані в класичному стилі і здаються знайомими, але пропонують те, чого раніше ніколи не бачили ».

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link