logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Український дизайн на Stockholm Design Week 2019

Дизайнер і сценограф Сахара Відофф, арт-директор Acne Studios, представила виставку під назвою Temperament: на ній – нові дизайнерські роботи, в яких світ моди і дизайну інтер’єру, а також мистецтва і дизайну об’єднуються повільно, але неминуче. До виставки Відофф увійшли предмети українського бренду Faina Collection.

Експозицію Temperament, присвячену емоційному дизайну і сучасному ремеслу, Сахара Відофф показала на Stockholm Furniture & Light Fair (5-9 лютого). «Я уявляю будинок як безпечне місце, де ви можете дати волю своїй мрії і фантазії», – каже Відофф.

Faina Collection, диз. Виктория Якуша.

«Мене цікавить, як кожна кімната несе свою власну поезію, як місця адаптуються і трансформуються в залежності від людської пам’яті. Я уявляю домашню кімнату як захищене місце для мрій, секретний простір, який чекає свого відкриття. Відчуття від різних матеріалів і того, як їх можна трансформувати, приваблює мене найбільше ».

Столик Korotun, Faina Collection.

Для міжнародної експозиції архітектор Вікторія Якуша привезла колекцію меблів і предметів інтер’єру. У Faina Collection входить стілець Ztista, стіл на глиняних ніжках Korotun, а також кілька декоративних предметів – підлогові вази Trembita, декор Barantsy, кераміка Motanka.

Стілець Ztista, Faina Collection. Створено за принципом української хати-мазанки: металевий каркас обліплений сумішшю льону, целюлози і биополимера.

Столик Korotun, Faina Collection. Низький кавовий столик зроблений з масиву дерева і кераміки. Він може сприйматися як печерний об’єкт, висічений з натурального каменю.

Вази Motanka, Faina Collection. Керамічні об’єкти ручної роботи нагадують обереги з зашифрованими таємничими посланнями, які передавали у спадок.

Підлоговий декор Trembita. Faina Collection. Вази з паленого дерева і кераміки натхненні традиційним музичним інструментом гуцульських Карпат.

Faina Collection, бренд живого українського дизайну, Заснований Вікторією Якушев в 2014 году, його особлівість – Вивчення національніх традіцій, матеріалів и реміснічіх технік, трансформування їх в сучасні мінімалістічні об’єкти.

Марсель Вандерс позує на стільці Ztista, Faina Collection.

В рамках Stockholm Design Week 2019, в історичних стінах ресторану Fenix Palace, побудованого в 1912 році в центрі Стокгольма, відбулася ще одна виставка. Поруч з такими відомими брендами, як Ariake, Nedre Foss, Origin, Wästberg Вікторія Якуша вперше представила килими з органічної вовни, виткані вручну українськими майстринями, разом з вазами Kumantsy і Nata.

Експозиція My Residence. Fenix Palace. Стокгольм.

Експозиція My Residence. Fenix Palace. Стокгольм.

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link