logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Dimore Studio: вінтажний шик в Мілані

Що можна очікувати від міланської квартири, декорованого знаменитими засновниками Dimore Studio Емільяно Сальче і Бриттів Мораном? Чудове зіткнення історії і сучасності? Безумовно. Поєднання стилів, зіткнення канонів, порушення правил – дует постійно експериментує, залишаючись вірним італійського дизайну і післявоєнного mid-century modern.

Як правило всі проекти зіркового дуету викликають сильну реакцію. Коли справа стосується Dimore Studio, майстрів міксу, несподіваних альянсів, піонерів неписаних правил дизайну, то, що буде відвертим кічем у інших, у них, найнесподіванішим чином, стає хорошим смаком.

1930-і роки, величний камін у вітальні та меблі Освальдо Борсані, П’єро Порталуппі і Шарлотти Перріан, світильники Сержа Муйя, маловідомий вінтаж, соковитий колорит, – все це вміщує квартира Dimore Studio в Мілані. Брітт дотримується традицій, Емільяно додає модності. Але обидва сходяться на думці: «Мистецтво і дизайн – те, на чому весь образ інтер’єру сидить, як на якорі».

«Вантажний шик», як називають їх стиль фахівці, оцінюється високо. «Ми намагаємося змішувати якомога більше компонентів: фарб, матеріалів, предметів самого різного провенансу. Намагаємося, щоб речі були з патиною. Таким чином створюємо комплекти, які ніби знаходилися в цьому місці завжди. І обов’язково мінімум один предмет – сучасний. З ним ансамбль набуває зовсім іншого змісту. Особливо нас надихає Джо Понті ».

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link