logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Український дизайн на Міланському тижні дизайну 2019

Українські дизайнери виступають з проектом MODERN_ISM на Міланському тижні дизайну 2019. Проект, в якому беруть участь сім українських брендів, виставлений в Superstudio Expо, Via Tortona, 27.

Куратори – архітектор Ольга Богданова, дизайнер Катерина Соколова, культуртрегер Олена Оранская і координатор Дарина Ігнатьєва – звертають увагу на те, що модернізм повинен знову стати сучасним, тобто інноваційним, експериментальним, об’єднуючий різні галузі і технології.

Noom, Катерина Соколова

Сферична скульптурна композиція ORB складається з семи металевих свічників. Кожен свічник має дві сторони для різних типів свічок. Сім – магічне число, мабуть, найвідоміший містичний номер і загальний символ для всіх релігій і культур світу. Колекція EL названа в честь художника Ель Лисицького. Ця колекція продовжує лінію ваз і світильників Suprematic, розроблених Катериною Соколової для Noom. Обидві колекції натхненні творчим рухом супрематизму, сфокусованим на основні геометричних форм, таких як кола, квадрати, лінії і прямокутники, пофарбовані в обмеженому діапазоні кольорів.

SVOYA Studio

«Наш комплексний підхід відображає філософію цінності кожного створеного нами елемента, наповнюючи його змістом, цінностями людських відносин оточуючих нас талановитих людей і цінностями довіри, які стимулюють до постійного розвитку», – вважають дизайнери команди з міста Дніпро. Керамічні вироби Raise Vase (випускає Ceramica Design) складаються з модульних елементів і можуть мати різні функції. Стілець Smooth (Vavilon) відрізняють форми скандинавського дизайну. Він зроблений з натурального дерева і прекрасно вписується як в житловий простір, так і в громадські інтер’єри.

Tasha Oro, Наташа Єгорова

Основна ідея бренду – нове життя відходів цивілізації. «Переробка промислових відходів в сучасному перенасиченому світі стала не тільки етичним, а й естетичним способом виробництва, – каже дизайнер. – У своїх експериментах по ресайклінгу ми використовуємо запасні частини радянського «автопрому», фрагменти побутової техніки, посуд – деталі минулого, які зараз вийшли з основного потоку споживання. Tasha Oro являє три лінії: прикраси, предмети інтер’єру, експериментальні арт-об’єкти.

Container Studio, Євген Пуклич

Дизайнер Євген Пуклич вважає, що кожен предмет, який використовують люди, повинен бути практичним. Корисність, на його думку, складається з трьох опцій: функціональність (пряме призначення), зручність в поєднанні з надійністю, і естетичність. На жаль, сьогодні маркетинг підкорив дизайн, але Євген сподівається, що дизайн повернеться до своїх витоків, контент стане важливішим за форми, а якість приоритетнішим кількості. За словами Євгена, модернізм надає широкі можливості для експериментів. Колекція Contain Air складається з круглої алюмінієвої труби, яка має характерний профіль і дозволяє створювати з неї і меблі, і світильники.

OLK Manufactory, Оксана Левченя

Київський бренд виробляє килими і гобелени ручної роботи. Через свою майстерню українська художниця Оксана Левченя, засновник фабрики OLK, зуміла вивести на ринок новий продукт, що поєднує в собі унікальні сучасні малюнки, народні орнаменти і технокрафт. Надзвичайно складна традиційна техніка, ручне ткацтво, відоме з XVI століття – Овнів OLK. Кожен етап виробництва -дизайн, фарбування пряжі, переплетення вручну і пропарювання готового килима – реалізується безпосередньо в майстерні.

Ryntovt Design Studio, Юрій Ринтовт

Ця колекція виконана в техніці інтарсії. «Це діалог з навколишнім світом і природою, – говорить Юрій Ринтовт. – Основною ідеєю колекції SE NUX є проникнення, поєднання і об’єднання різних матеріалів в одному об’єкті ». Текстури масиву горіха, ясена та акації демонструють неймовірну палітру. Кожен предмет набуває індивідуальність і свій характер. «Ми всі є частиною одного живого організму, до якого ми повинні ставитися з честю і любов’ю. Ми всі живемо в одній пов’язаної системі, де дух і матерія тісно переплетені, де людина з’єднаний зі світом до самої останньої молекули. Ця філософія сформувала мій образ мислення і моє мистецтво ».

Masha Reva X Nadiia, Маша Рева

«Nadiia – бренд, заснований в 2018 році Надею Шаповал. Ідея проекту – об’єднати традиційні ремісничі техніки і матеріали, які мають унікальну історію, з передовим талантом сучасних креативників. Колекція кераміки створена вручну, з використанням традиційних ремісничих технік. Завдяки своїм фірмовим товстим чорним лініях і яскравим мазкам Маша Рева розкриває тепло і красу української кераміки, яка завжди була частиною сімейної історії і несе пам’ять поколінь.

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link