logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

NSW Architecture Awards 2019: чорно-білий будинок Меделін Бленшфілд

Меделін Бленшфілд, Madeleine Blanchfield Architects, відреставрувала історичний будинок в стилі королеви Анни. Місце дії: передмістя австралійського Сіднея.

Талановита австралійка Меделін Бленшфілд – володарка численних премій в галузі архітектури. У неї два дипломи – архітектурний і диплом фахівця з навколишнього середовища. Ландшафт, архітектуру і інтер’єр вона сприймає як єдине ціле, і в цьому особливість її підходу.

Їдальня. Контраст чорного і білого проявляє особливысть старої архітектури. Дубовий стіл – власність клієнта. Стільці Carl Hansen & Søn. Килим із сизалю Armadillo & Co. Світильник CTO Lighting. На стіні робота невідомого австралійського художника.

Реконструкція торкнулася всього будинку: зокрема, архітектор відновила вітражні вікна. Контрастна чорно біла палітра пов’язує в проекті старе і нове.

Коли до неї звернулися замовники з проханням відреставрувати історичний будинок в стилі королеви Анни в сіднейському передмісті Сентенніал-Парк, вона відразу подумала про розширення простору. На щастя, ідея повністю збігалася з бажаннями клієнтів: вони планували додати прибудову до заднього фасаду, щоб збільшити площу для сім’ї з п’яти чоловік.

Кухня розташована в новій прибудові, скляні двері на сталевому каркасі пов’язують інтер’єр з садом.

Барні табурети Hay. Світильник Modo, диз. Джейсон Міллер, Roll & Hill. Кухонний острів зі стільницею з мармуру і шафи виготовлені на замовлення. Підлога з вапняку: STS Stone.

Стан будинку дозволяв різні трансформації: Сентенніал-Парк з’явився на карті Сіднея в 1904 році, і в ньому допускалися тільки цегляні і кам’яні будинки, що відповідають високим стандартам забудови.

Вітальня – частина опен спейсу в новій прибудові. Диван Joe в оббивці з льону, MGM House. Кушетка з колекції Spine від Great Dane натхненна традиціями скандинавського дизайну. Столик з Cult Design – австралійського магазину дизайнерських меблів.

Реконструкція торкнулася всього будинку. Меделін Бленшфілд відновила оригінальні кімнати, відреставрувала вітражні вікна і дерев’яні оздоблення. Додала прибудову з каркасом із сталі, де розмістився опен спейс вітальні-кухні-їдальні.

Над сходами розташувався світловий ліхтар, який довелося вписувати в складний скатний дах за допомогою комп’ютерних технологій.

Вид на зону вітальні і сад.

Хол першого поверху.

Сходи змінили дислокацію: їх перенесли в центр будинку. А щоб вони добре освітлювалася природним світлом, над ними з’явився світловий ліхтар. Він став одним з найскладніших елементів проекту, оскільки його довелося вставляти в скатний дах подвійної кривизни, покритий сланцем.

Зв’язати старе і нове допомогла контрастна графічні палітра.

Фрагмент спальні з вітражним вікном.

Знадобилися 3D-технології і програми рендеринга, щоб добитися ідеальної стикування деталей і кутів. Нововведення вийшли легкими, візуально спокійними: вони не вступають в протиріччя з оригінальною архітектурою. Зв’язати старе і нове допомогла контрастна графічні палітра. Темне дерево і пофарбовані чорним стіни покликані підкреслити враження від пересування по будинку, а також акцентувати деталі архітектури.

Архітектор Меделін Бленшфілд.

Історичний будинок знайшов колишню славу: талановита реконструкція розкрила його особливості. Нове житлове крило забезпечило зв’язок з садом. «Мої принципи планування грунтуються на тому, що архітектура сильно впливає на наше самопочуття і здоров’я, – каже Меделін Бленшфілд.

Кухня розглядається як частина вітальні.

І коли ви знаходите сильне концептуальне рішення, що підкреслює зв’язок будинку з природним оточенням, ви відчуваєте радість: тепер вся сім’я зможе насолоджуватися зеленими околицями, не виходячи з дому ». Проект став одним з ключових для журі відомої австралійської премії NSW Architecture Awards 2019: Меделін Бленшфілд перемогла в номінації Sustainable Architecture.

Ванна кімнати при майстер-спальні.

Ванна кімнати при майстер-спальні.

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link