logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Leicht 2020: тренди в кухні і не тільки

Кухня все щільніше інтегрується в суміжні житлові зони – така установка Leicht. Виходячи з цього, архітектурно-орієнтований бренд з Вальдштеттена розробляє не тільки різноманітні варіанти дизайну, а й концепції планування. Колекція 2020 року пропонує безліч способів, як об’єднати вітальню і їдальню з кухнею в сучаснbq елегантнbq простор. При цьому компанія спирається на вічну мову форм і застосовує довговічні елементи з екологічно чистих матеріалів місцевого виробництва.

 

«Я ВВАЖАЮ, ЩО ЕТАП, ВІДМІЧЕНИЙ РАДІСТЮ ЕКСПЕРИМЕНТІВ І ВІДКРИТІВ, ПІДХОДИТЬ ДО КІНЦЯ. СЬОГОДНІ ПЕРЕВАЖАЮТЬ ДОВГОСТРОКОВІ  МИСЛЕННЯ І ОРІЄНТУВАННЯ НА СТАЛИЙ РОЗВИТОК – З ТОЧКИ ЗОРУ ДИЗАЙНУ, МАТЕРІАЛІВ, ЕКОЛОГІЧНОГО БАЛАНСу. ЦЕ ХОРОША НОВИНА ДЛЯ LEICHT: ДАНІ ЦІННОСТІ ЗАВЖДИ БУЛИ ДЛЯ НАС ЧАСТИНОЮ ДНК КОМПАНІЇ »,ГОВОРИТЬ ШТЕФАН ВАЛЬДЕНМАЙЕР, ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ LEICHT KÜCHEN AG.

«ДУМАТИ ЗА МЕЖАМИ КУХНІ» – КРЕДО LEICHT. БРЕНД ДОКАЗУЄ, ЩО ВІН ДАВНО ВЖЕ БІЛЬШЕ, НІЖ СПЕЦІАЛІСТЬ ПО кухні – А САМЕ, ЕКСПЕРТ ПО КОМПЛЕКСНИМ РІШЕНЬ.

 

Проектувальники компанії розробляють планування, що зачіпають площі, які прилягають до кухні. Одна з передових концепцій – «Приміщення в приміщенні». В її основі лежить поділ площ за допомогою кухонних меблів таким чином, що виникають нові автономні простори. Вони можуть закриватися за допомогою дверей, які продовжують дизайн кухні.

Такий підхід створює вдалий баланс між прихованими і відкритими просторами, між функціональністю і візуальною елегантністю, а індивідуально продумані концепції дозволяють оптимально задіяти простір по всій ширині і висоті. У цьому плануванні Leicht скасовує класичну версію кухні з її окремими блоками і верхніми шафами і робить вибір на користь гармонійної кухні-вітальні: великі фасади і високі розсувні двері від підлоги до стелі з програми Steel створюють розкішну композицію і динамічний сценарій.

Індивідуально підібрані розсувні двері фахівці компанії розглядають як архітектурний елемент. З їх допомогою можна повністю або частково закрити отвори між приміщеннями, високі шафи, стелажні системи. Двері проектуються на всю висоту кімнати і можуть бути виготовлені з того ж матеріалу, що і обробка кухні. З точки зору розмірів, розсувні двері – гнучке рішення: можливий як одностулковий, так і двостулковий або кутовий варіант. Направляющі можна використовувати без видимої арматури, в цьому випадку на перший план виходить матеріал: дерево коштовних порід або лак модних відтінків.

КОМПАНІЯ LEICHT cлідкуває за тенденцією в суспільстві І чуйно реагують на ЇЇ НОВИМИ ПОТРЕБАМИ. СЬОГОДНІ СТРІМКО МІНЯЮТЬСЯ СПОСІБ ЖИТТЯ І ФОРМИ РОБОТИ.

Розмір житла в мегаполісі зменшується – набирає чинності тренд micro-living. З іншого боку, люди все менше працюють в офісі і більше – вдома, стають більш вільними і мобільними, постійне житло вважаюють за кращим вибором чим орендоване на час. Всі ці віяння вимагають переосмислення і щодо меблювання. Відповідь Leicht -Компактний сценарій Boarding House, «Будинок на час». Він демонструє, як масштабна внутрішня конструкція в невеликому приміщенні, яка створює функціональний, гнучкий простір.

Чим менше житло, тим більш гнучким і мобільним воно повинно бути – переконані розробники Leicht. Модульні стелажні системи програми Fios в поєднанні з розсувними дверима від підлоги до стелі формують прохідні приміщення різного призначення, аж до вбиральної кімнати. Цей проект утворює пов’язані між собою і плавно переходячі один в одного зони, що створює у відкритому житловому просторі відчуття приватності.

Одна з основних цінностей Leicht – прагнення до сталого виробництва. Вона включає використання регенеративної енергії, екологічний парк машин, утилізацію деревних відходів, нейтральний викид CO2. Дотримуючись кліматичному пакту Німецького співтовариства меблів Deutsche Gütegemeinschaft Mübel (DGM), компанія Leicht недавно зробила останній крок до повної кліматичної нейтральності.

 

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link