logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Niko Architect: будинок як частина ландшафту

Будівля побудувало архітектурне бюро Niko | Architect під керівництвом Станіслава Миколаєва, головний архітектор проекту – Дмитро Паска. Також в роботі брали участь Тетяна Осецька і Олександр Салов. Ландшафтним дизайном займалися Олексій Петелін і Ольга Сухова.

«В основі проекту – зв’язок навколишнього середовища з внутрішнім середовищем людини. Біонічні форми гуманні по ставленні до людини, вони органічно вписуються в його сприйняття  та сприятливо впливають на емоційний стан », – так автори описують свою концепцію.

Будівля U-подібної форми формує зони, маскуючи внутрішній, приватний двір від сторонніх поглядів. Приміщення орієнтовані всередину, на ділянку. Основний простір споруди закритий ландшафтом, повернений до загальноселищного проїзду. Щоб забезпечити приміщення природним світлом протягом дня, в озелененій покрівлі були запроектовані світлові ліхтарі, орієнтовані по руху сонця.

Додатково приватність ділянки формується планом будівлі – за рахунок запроектованих крил і тераси між ними. Ставок перед будинком підсилює діалог між інтер’єром і навколишнім середовищем: природа «втікає» в будинок. Відчуття контакту з природою підкреслює однорідність оздоблювальних матеріалів фасаду і внутрішніх стін. Молірованні, безрамні вітражі не порушують зв’язок з ландшафтом.

Площа будівлі – 300 кв. метрів. У ньому спроектовані вітальня, зона їдальні, зона відпочинку, орієнтована на ділянку. На другому поверсі три спальні і кабінет. У кабінеті є балкон з оглядом на ставок і басейн, розташований напроти будівлі.

Каркас будівлі виконаний з бетону, матеріалу, який допоміг сформувати відчуття скульптурності. Інженерні комунікації прокладені в оболонці бетону, вентеляція виведена в світлові ліхтарі, що дозволило забезпечити обдув скла і виключити запотівання.

Підписуйтесь на новини
Будьте першими, хто отримає останні новини та ексклюзивний контент на свою пошту.
Підписатись
Ви зможете скасувати підписку в будь-який час.
close-link