Краса та здоров'я

Ви поки не хворі – ви окислені!

Екологія здоров’я: Німецькі лікарі, оглядаючи своїх пацієнтів, часто повторюють прислів’я: «Sie sind hicht krark – Sie sind ьbersaueret» З цього ясно, що окислення таїть в собі небезпеку розвитку хвороби

Чому закислення крові є загрозою здоров’ю?

Прислів’я: «Sie sind hicht krark – Sie sind ьbersaueret» можна перевести так: «Ви поки не хворі – ви окислені». З цього ясно, що окислення таїть в собі небезпеку розвитку хвороби. Така позиція німецьких лікарів цілком обгрунтована.

При кислотно-лужній рівновазі близько половини кислот нейтралізується в основному, рековинами які надходять з їжею, а половина кислот нейтралізується буферними лужними системами організму. Однак останнім часом все частіше і частіше спостерігається екзогенний ацидоз. Він походить від закислення організму кислотоутворию їжею і кислими рідинами. Таке закислення розвивається на тлі нестачі в їжі підстав (лугів).

В результаті обміну речовин в нашому організмі утворюється велика кількість кислот в двох формах – летючої (вугільної) і нелетучей (фіксованої). Вугільні кислоти тому і називаються летючими, що вони виділяються клітинами у вигляді іонів Н +. Потім ці кислоти переносяться гемоглобіном крові в легені. У легкенях вони перетворюються на вуглекислий газ, що видаляється при диханні.

В результаті метаболізму білків і інших кислотоутворюючих продуктів утворюються нелеткі (фіксовані) кислоти, такі як сірчана і фосфорна. Щодня при цілком нормальному харчуванні в організмі утворюється величезна кількість цих кислот (близько 1 ммоль / л іонів водню на кожен кілограм маси тіла). Якби ці кислоти постійно не нейтралізувалися і не віддалялися, то вже за добу показник рН крові знизився б до 2,7.

Надмірне накопичення цих кислот в крові може бути як наслідком занадто великого надходження їх з їжею, так і наслідком захворювання. При цьому в клітинах і тканинах накопичуються кислі продукти, і організму не вистачає лужних ресурсів, щоб їх швидко зв’язати і вивести. Так, при цукровому діабеті, сильній лихоманці, голодуванні, алкогольній інтоксикації, великих запальних процесах, травмах, опіках, шоку, виникає кетоацидоз (збільшення продукції кетонових тіл). При цьому в організмі накопичується велика кількість продуктів розпаду. Вони отруюють ЦНС, що і проявляється головним болем, слабкістю, ломотою в суглобах. При діабеті ці токсичні продукти розпаду можуть викликати діабетичну кому.

Чому підвищення кислотності крові згубно впливає на організм?

Свого часу Караваєв сильно постраждав від того, що  покликав звертати увагу на кислотно-лужну рівновагу (КЛР) при лікуванні різних захворювань. Караваєва запроторили до психлікарні. Між тим сьогодні вже і на Заході все більшого поширення набуває теорія окислення організму як першопричини розвитку багатьох захворювань. Відповідно до цієї теорії 70% населення земної кулі страждає від порушення кислотно-лужного балансу, причому від зсуву його в кислу сторону. І справді, небезпека закислення для організму в багато разів більше істотна, ніж небезпека залужнення. Про це, зокрема, говорить співвідношення лужного буфера, або лужного резерву крові – бікарбонату натрію, – і вугільної кислоти. Це співвідношення дорівнює відповідно 20: 1 і підтримується на постійному рівні.

Окислення організму може довгий час протікати безсимптомно. Людина начебто відчуває себе непогано. Однак в організмі все більш і більш витрачається лужного буфер. Витрачається він в основному на те, щоб нейтралізувати патологічні кислоти, які не засвоюються клітинами тіла. Як вважають багато західних лікарів, винна в цьому сучасна їжа, яка на 80% складається з кислотоформуючих продуктів. Прихильники теорії закислення вважають, навпаки, що в їжі не вистачає кислоти. І вони пропонують її туди додавати; наприклад, оцтову, щавлеву. Ось це справа мені видається небезпечним. Щавлева кислота в надмірних кількостях може сприяти утворенню каменів в нирках. Оцет же також у великих кількостях може призводити до патологічної проникності судинної стінки, до виразки її.

Та й у звичайних продуктах кислот предостатньо. Здавалося б, нешкідливий напій кока-кола містить стільки кислоти, що в ньому можна розчиняти шматочки м’яса.

В результаті серйозних наукових досліджень було показано, що постійне вживання кислотоутворюючих продуктів може бути чинником, що призводить до ацидозу. При цьому сповільнюється кровотік.

Кров стає густішою, слабшає постачання тканин киснем, спостерігається склеювання (агрегація) еритроцитів. Справжню сенсацію справили в Німеччині недавні дослідження доктора Ірлахера. Він лікував хворих, у яких спостерігалася кисла реакція в крові, лужної водою, яку він отримав в результаті електролізу. В результаті еритроцити перестали утворювати так звані «стовпчики»; перестали склеюваться.

Отже, який же можна підвести підсумок всього цього?

Оскільки ацидоз змінює біохімію крові, то це позначається і на інших властивостях крові. Так, кров сповільнює свій рух по судинах, стає більш в’язкою; зростає небезпека тромбоутворення. При цьому еритроцити починають «склеюватися». Це призводить до появи кровоносної недостатності. Що, в свою чергу, може призвести до судинної катастрофою – інфарктами, інсультами, а також порушенням мікроциркуляції крові, що призводить до ішемії, гіпоксії, гіпертонії …

В організмі здорової людини існує буферний механізм (від англійського слова buff – пом’якшувати поштовхи). Буферний механізм пов’язує надлишок іонів водню і контролює їх подальше переміщення в організмі в уже пов’язаному вигляді

Буферні системи організму є хімічні сполуки, що володіють амфотерними властивостями. Ці сполуки характеризує те, що в кислому середовищі вони поводяться як луги, а в лужному – як кислоти. Не будь буферних систем, кислі продукти обміну приводили б до зсуву рН крові в кислу сторону і до миттєвої смерті. Так, при інтенсивній м’язовій роботі (наприклад, при кілку дров) в кров може надходити до 80-100 г молочної кислоти протягом всього декількох хвилин. Якщо цю кількість молочної кислоти ми додамо до 5 л дистильованої води (середній об’єм циркулюючої крові у людини вагою 70 кг), то концентрація іонів Н + зросте в 40 000 разів. Однак в організмі людини реакція крові при таких умовах практично не змінюється. Буферні системи нейтралізують весь обсяг що надходить в кров з молочної кислоти.

Однак треба мати на увазі ось що. При надмірному надходженні в організм кислот або при надмірному їх утворення всередині організму наростає дефіцит лужних ресурсів. Найважливішими з них є мінерали: кальцій, натрій, калій, магнезія.

Досить часто в їжі, яку ми споживаємо, відчувається брак лужних елементів. В таких умовах організм звертається до своїх власних лужних запасів і починає здійснювати обмін іонів мінералів на іони Н +. При цьому починають проявлятися зовнішні ознаки окислення. Так, скажімо, при відбиранні лужних мінералів у волосяного покриву голови починають випадати волосся. При запозиченні мінералів з зубів з’являється пародонтоз. При «позичанні» кальцію кісток виникають ознаки остеопорозу – кістки стають крихкими, схильними до переломів. Всі ці ознаки можуть бути першим сигналом, що починається закислення організму.

Що стосується остеопорозу, то його часто називають «тендітною епідемією». Досить часом необережного кроку, незграбного руху, щоб стався перелом. Сьогодні остеопороз – одна з головних причин інвалідності та смертності як в Україні, так і в усьому світі. Головною причиною остеопорозу вважають втрату кістками мінералів: кальцію, магнію, фосфору. Це відбувається на тлі низької активності клітин.

Старіння організму також заздрості від реакції крові?
Теорія хронічного закислення організму переконливо пояснює такі явища, як старіння шкіри, випадання волосся, руйнування зубів, крихкість кісток, ламкість нігтів, проблеми з суглобами, в такий спосіб. Мінерали волосся, зубів, кісток, нігтів, шкіри при зсуві рН крові в кислу сторону починають інтенсивно надходити в кров. Вони витрачаються на більш нагальні цілі – на нейтралізацію кислот і поповнення буферних систем організму.

Тому навіть масоване введення в закисленний організм таких мінералів, як кальцій, лише пом’якшує перебіг хвороби. При сильному зсуві кислотно-лужної рівноваги в кислу сторону вимивання мінералів з волосся, зубів, кісток і т. д. буде продовжуватися. Необхідно, як і радив Караваєв, поряд з введенням в організм кальцію та інших мінералів, що беруть участь в обміні, вирівнювати КЛР за допомогою лужної води, лужних трав, раціонального харчування, дихальної гімнастики і психкультури, що виключає появу негативних емоцій.

Сьогодні японський вчений, доктор медицини Іситані дотримується подібних позицій. Так, він довів, що нормалізація КЛР і одночасний прийом мінералів призводять при лікуванні остеопорозу до набагато кращого результату, ніж звичайне лікування.

Останнім часом вдалося довести, що і виникнення болю також залежить від ступеня окислення. Нервові закінчення, які знаходяться поза клітинами, дуже чутливі до зміни рН в кислу сторону. При механічних і термічних руйнування тканин стінки клітин руйнуються, і їх вміст потрапляє на нервове закінчення. Виникає біль.

Скандинавський учений Олаф Ліндау довів, що біль може викликати завдяки катіонам водню. Дослідник вприскував в шкіру добровольців дуже тонкий  розчин, що містив катіони водню. Цей розчин не покалічив клітини, а діяв безпосередньо на нервові закінчення. При введенні цього розчину в шкіру з’являлася біль; причому зі зменшенням рН розчину біль посилювався.

Караваєв вважав, що діабет виникає закислением крові. Він успішно лікував діабет і першого і другого типу, нормалізуючи КЛР крові за допомогою комплексу заходів, названих їм оздоровчою системою.

Однак, за твердженням Діни Ашбах, яка написала книгу «Жива і мертва вода», діабет і першого і другого типу непогано лікується лужною водою – каталітом, отриманої методом електролізу. Це зайвий раз підтверджує правоту Караваєва, який рекомендував нормалізувати КЛР крові як універсальний засіб оздоровлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *